Usługi informatyczne

Nasz zespół świadczy pełne usługi informatyczne dla firm oraz klientów indywidualnych.

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Jakie usługi świadczymy?

Obsługa informatyczna warszawa

 

Potrzebujesz usług IT swojej działalności?

Zapewniamy opiekę informatyczną od A do Z.

Dowiedz się więcej

Obsługa informatyczna firm i klientów indywidualnych Warszawa

Doradzimy Ci rozsądne rozwiązania!

Zarówno w funkcjonowaniu korporacji, małej firmy, domu zdarzają się zakłócenia pracy związane z usterkami sprzętu komputerowego lub problemami dotyczącymi oprogramowania.

Przeszkolenie każdego pracownika z zakresu IT jest po prostu niemożliwe. Prędzej, czy później będziesz musiał skorzystać z usług serwisu informatycznego. Jednak szukanie specjalisty dopiero po wystąpieniu problemu wiąże się z większymi opóźnieniami w pracy oraz wyborem niekompetentnego serwisanta. Jako przedsiębiorca nie powinieneś zawracać sobie głowy takimi problemami, a skupić się jedynie na rozwijaniu biznesu. Dlatego też, nasza firma oferuje kompleksową obsługę informatyczną firm.

Stale czuwamy nad sprzętem, serwisując i konserwując w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. Drukarka nie reagująca na polecenia czy błędy systemu już nie będą przerażać Twoich pracowników. To od Ciebie zależą warunki naszej umowy.

Doradzimy Ci rozsądne rozwiązania spersonalizowane pod kątem Twojej branży oraz warunków funkcjonowania biznesu. Jeśli nie stać Cię na przerwy w pracy, to na pewno stać Cię na nasz serwis!

Trwałe usuwanie danych

 

Posiadasz dane, których chcesz się pozbyć?

Trwale usuniemy niechciane dane i pliki.

Dowiedz się więcej

Gwarantuję satysfakcję, anonimowość i trwałość efektów!

Świadczymy usługi z zakresu między innymi pozbywania się niechcianych informacji. Wykorzystywany przez nas proces ‘low level format’ wymazuje dane z dysków twardych, pamięci flash (kart pamięci oraz usb pendrive i innych) bez możliwości ich późniejszego odzyskania.Niezależnie od typu nośnika low lvl format blokuje możliwość dostępu do wymazywanej zawartości, proces jest nieodwracalny, a na wszystko dajemy gwarancję satysfakcji, anonimowości i trwałości efektów!

Wyobraź sobie scenariusz w którym sprzedajesz swój stary, wysłużony komputer. Reinstalacja systemu przeprowadzona została pomyślnie, więc sprzęt wydaje się być w stanie nazwijmy to fabrycznym.
Czy aby na pewno tak jest?

Niestety nie, istnieją bowiem specjalistyczne oprogramowania będące w stanie odzyskać do blisko 80% danych, które z Twojej perspektywy powinny już zostać bezpowrotnie usunięte w procesie reinstalacji systemu operacyjnego. Do danych, które mogą stać się przedmiotem zabiegu odzyskiwania danych należą : zdjęcia, filmy, dokumenty pakietów biurowych oraz pliki systemowe i tymczasowe.

Jedynym skutecznym i efektywnym sposobem na uniemożliwienie nieautoryzowanego dostępu do zawartości Twojego dysku w okolicznościach wymiany sprzętu jest wielopoziomowy format, będący jedną z wielu usług świadczonych przez naszą kadrę pracowniczą.

Odzyskiwanie danych

 

Podczas awarii straciłeś ważne dane?

Niezależnie od tego, gdzie się znajdowały – postaramy się je odzyskać.

Dowiedz się więcej

Podczas awarii straciłeś ważne pliki, dane?

Niezależnie od tego, czy znajdowały się one na dysku HDD, SDD, karcie pamięci czy pendrivie jesteśmy w stanie je odzyskać.

1. Szybkość Działania
Jeśli zdecydujesz się na odzyskanie danych, przystąpimy niezwłocznie do pracy. Jeżeli jest możliwość to sporządzamy kopię nośnika, aby w razie problemów, móc odtworzyć jego stan.

2. Indywidualne Podejście
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby Klienta. W tym celu przeprowadzamy analizę uszkodzeń nośników. Pozwoli nam to określić dokładny koszt wykonania prac naprawczych.

3. Atrakcyjna Cena
Ceny zaczynają się już od 80 zł, dzięki czemu nasza oferta jest bezkonkurencyjna na lokalnym rynku.

4. Bezpieczeństwo Danych
Z Informatykiem Warszawa możesz liczyć na dyskręcję. Dla nas najważniejsze jest odzyskanie Twoich plików, a nie
ich zawartość.

Outsourcing IT Warszawa

 

Chcesz zwiększyć swoją skuteczność w internecie?

Zaufaj specjalistom w tej dziedzinie.

Dowiedz się więcej

Utrzymanie w firmie własnego zespołu informatycznego jest dużym kosztem.

Wydaje Ci się jednak, że to komfortowe rozwiązanie jest warte wydania każdej kwoty? A co jeśli przedstawimy Ci nasze możliwości i okaże się, że jesteśmy tańsi, a nasze usługi są w pełni profesjonalne?

Nie zajmujemy biura w Twojej firmie, po prostu przyjeżdżamy na wezwanie.

Oferowany przez nas outsourcing IT obejmuje wdrażanie nowych technologii, kontrolę nad oprogramowaniem, instalację i serwis urządzeń, szkolenia pracowników z zakresu obsługi poszczególnych narzędzi pracy. Posiadamy niezbędny sprzęt do sprawowania kontroli nad całym systemem informatycznym wykorzystywanym w Twojej firmie.
To duży atut, ponieważ jego zakup byłby kolejnym obciążaniem dla Twojego budżetu.

Jakie korzyści bezpośrednio przynosi outsourcing? ­ Możliwość reorganizacji przedsiębiorstwa przy jednoczesnej redukcji kosztów ­ przewidywalność kosztów obsługi IT,­ wzrost efektywności i wydajności pracy,­ możliwość skupienia się na kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa

Reinstalacja Systemu

 

Twój komputer zaczyna zawodzić?

Reinstalacja systemu to początek zwiększenia komfortu pracy.

Dowiedz się więcej

Im intensywniej korzystamy z komputera, tym bardziej nasz system operacyjny jest narażony na skróconą żywotność.

To, jak długo będziemy cieszyć się stabilnym oprogramowaniem zależy również od wersji systemu, z którego korzystamy. Nie da się jednak wykluczyć usterek mimo najdbalszego podejścia. Wielu specjalistów potwierdza tezę, że w przypadku oprogramowania Windows, krytyczne błędy występują po upłynięciu około 2 lat od instalacji systemu operacyjnego. Nawet silna ochrona w postaci programów antywirusowych i anty-spyware nie zapobiegnie przedostaniu się złośliwego oprogramowania, które destabilizuje działanie systemu, co prowadzi najczęściej do popularnego „formata”.

Reinstalacja systemu operacyjnego nie jest procesem łatwym. Wybór nieodpowiedniej opcji może skutkować utraceniem danych z partycji, na której system nie jest zainstalowany.

Dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest zlecenie reinstalacji oprogramowania specjaliście.

Przed każdym formatowaniem dysku zgrywamy dane użytkownika na zewnętrzny nośnik, aby zlikwidować ryzyko utraty ważnych plików. Na nowo partycjonujemy dysk twardy i instalujemy nowy system. To Ty decydujesz o wersji wgrywanego oprogramowania. Sama instalacja nowego systemu to nie wszystko. Bez wgrania odpowiednich sterowników przypisanych do podzespołów Twojego komputera, funkcjonalność systemu będzie graniczyła zeru. Oddając komputer w nasze ręce masz pewność, że komputer wróci do poziomu sprawności, jaki reprezentował zaraz po jego zakupie.

Wdrożenia informatyczne

 

Chcesz przyspieszyć swoją pracę?

Pomożemy wdrożyć w twojej firmie najnowocześniejsze systemy.

Dowiedz się więcej

Możemy Ci zagwarantować już teraz, że zaoszczędzisz czas, pieniądze i niepotrzebne nerwy pojawiające się za każdym razem, gdy dotychczasowe rozwiązania napotykają błędy.

Jesteśmy zespołem specjalistów, który sprawi, że wdrożenie systemu informatycznego przejdzie sprawnie, szybko i obejdzie się bez problemów w przyszłości. W swojej pracy skupiamy się na precyzji i poprawności każdej ze zlecanych nam usług. Elastyczność, którą gwarantujemy, pozwala na wykonanie pracy w każdej chwili, kiedy tylko będzie to potrzebne.

Wdrożenie systemu informatycznego nie kończy się na jego instalacji i odpowiedniej konfiguracji sprzętu. Aby uzyskać najwyższą wydajność i efektywność podczas pracy, proces ten trzeba zaplanować od podstaw, biorąc pod uwagę możliwości, jak i wszelki trudności mogące pojawić się w przyszłości. Źle koordynowany plan działania może spowodować przestój w funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa. Każde wdrożenia poprzedzamy o analizę stawianych przez Ciebie wymagań. Jeśli będzie to potrzebne, doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania. Dokładnie zbadamy każdą możliwość, by dokonując wdrożenia informatycznego dopasować funkcjonowanie infrastruktury IT w 100% do stawianych nam celów. Konieczne jest przeprowadzenie audytu, który pozwoli nam poznać dotychczasowe błędy i występujące trudności.

Kiedy już dojdzie do zrealizowania wdrożenia, nie musisz obawiać się o przyszłość. Zapewniamy bowiem stałą opiekę nad instalowanym przez nas systemem IT.

Czyszczenie komputera

 

Odgłosy wydobywające się z komputera przyprawiają cię o ból głowy?

Wyczyścimy wnętrze twojego komputera i poprawimy jego działanie.

Dowiedz się więcej

Czyszczenie komputera na czym właściwie polega?

Czyszczenie Komputera – Krok 1
Przede wszystkim usunięcie wszelkich pyłów oraz zanieczyszczeń          z powierzchni podzespołów Twojego komputera. Ich nagromadzenie wpływa niekorzystnie na utrzymanie prawidłowej temperatury sprzętu.

Czyszczenie Komputera – Krok 2
Nasmarujemy i zakonserwujemy wentylatory. Zabrudzenia niekorzystnie wpływają na pracę radiatorów i wentylatorów, które lubią o sobie przypominać głośno hałasując.

Czyszczenie Komputera – Krok 3
Przegląd okablowania oraz podzespołów. Czyszczenie wewnątrz komputera to znakomita okazja do sprawdzenia stanu poszczególnych części.

Czyszczenie Komputera – Krok 4
Nałożymy pastę termoprzewodzącą. Wpływa ona rewelacyjnie na oddawanie temperatury często nagrzewających się podzespołów komputera.

 

Usuwanie wirusów

 

Zależy ci na bezpieczeństwie komputera i danych?

Niwelujemy zagrożenia spowodowane szkodliwym oprogramowaniem.

Dowiedz się więcej

Dlaczego ochrona komputera przed wirusami jest tak ważna?

Wirusy, trojany oraz inne złośliwe oprogramowania, które czyhają na internautów w sieci, są najczęstszą przyczyną spadków wydajności komputerów. Wirusy komputerowe są w stanie spowalniać i blokować pracę systemu operacyjnego, a w skrajnych przypadkach potrafią nawet modyfikować oraz usuwać pliki systemowe.

Jeśli zauważyłeś, że z Twoim komputerem dzieje się coś niepokojącego bądź masz wątpliwości co do poziomu zabezpieczeń, nie czekaj ani chwili skorzystaj z formularza kontaktowego. Częste zaniedbania wobec bezpieczeństwa plików systemowych mogą doprowadzić do sytuacji, w której jedynie proces formatowania dysku twardego, połączony z instalacją świeżej kopii systemu będzie w stanie przywrócić dawną stabilność.

Jeżeli czujesz, że z Twoim komputerem dzieje się coś niepokojącego bądź masz wątpliwości co do poziomu zabezpieczeń, nie czekaj ani chwili skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

 

Dobór sprzętu komputerowego

 

Potrzebujesz wyposażyć swoje biuro w sprzęt komputerowy?

Zaproponujemy i dostarczymy sprzęt, który zapewni komfortową pracę.

Dowiedz się więcej

Komputer do biura, a może dla gracza? Dzięki naszej dużej wiedzy zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Wybór komputera nie jest zadaniem prostym. Mnogość możliwych konfiguracji utrudnia podjęcie decyzji.

Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, to zupełnie inny sprzęt będzie Ci potrzebny, aniżeli tylko do przeglądania sieci. Doradcy Klienta w większości sklepów sieciowych wciskają niepotrzebne podzespoły by tylko nakręcić sprzedaż produktu.

Największym plusem naszej oferty jest fakt, że oszczędzając na mniej istotnych parametrach, możemy wybrać sprzęt o znacznie lepszych właściwościach pod względem preferowanego przeznaczenia. Przykładowo, jeśli zależy Ci na rewelacyjnej karcie graficznej, możesz zrezygnować z designerskiej, drogiej obudowy peceta. Zaoszczędzoną sumę możemy zatem przeznaczyć na lepsze komponenty przekładające się na jakość obrazu.

Oferujemy Ci profesjonalne doradztwo w ramach wyboru sprzętu komputerowego dla Ciebie. Biorąc pod uwagę Twoje wymagania oraz przyszłe przeznaczenie sprzętu, znajdziemy odpowiednie komponenty, które zapewnią wysoce zoptymalizowaną obsługę.

Jakie usługi świadczymy?

Czyszczenie komputera

 

Odgłosy wydobywające się z komputera przyprawiają cię o ból głowy?

Wyczyścimy wnętrze twojego komputera i poprawimy jego działanie.

Dowiedz się więcej

Czyszczenie komputera na czym właściwie polega?

Czyszczenie Komputera – Krok 1
Przede wszystkim usunięcie wszelkich pyłów oraz zanieczyszczeń          z powierzchni podzespołów Twojego komputera. Ich nagromadzenie wpływa niekorzystnie na utrzymanie prawidłowej temperatury sprzętu.

Czyszczenie Komputera – Krok 2
Nasmarujemy i zakonserwujemy wentylatory. Zabrudzenia niekorzystnie wpływają na pracę radiatorów i wentylatorów, które lubią o sobie przypominać głośno hałasując.

Czyszczenie Komputera – Krok 3
Przegląd okablowania oraz podzespołów. Czyszczenie wewnątrz komputera to znakomita okazja do sprawdzenia stanu poszczególnych części.

Czyszczenie Komputera – Krok 4
Nałożymy pastę termoprzewodzącą. Wpływa ona rewelacyjnie na oddawanie temperatury często nagrzewających się podzespołów komputera.

 

Reinstalacja Systemu

 

Twój komputer zaczyna zawodzić?

Reinstalacja systemu to początek zwiększenia komfortu pracy.

Dowiedz się więcej

Im intensywniej korzystamy z komputera, tym bardziej nasz system operacyjny jest narażony na skróconą żywotność.

To, jak długo będziemy cieszyć się stabilnym oprogramowaniem zależy również od wersji systemu, z którego korzystamy. Nie da się jednak wykluczyć usterek mimo najdbalszego podejścia. Wielu specjalistów potwierdza tezę, że w przypadku oprogramowania Windows, krytyczne błędy występują po upłynięciu około 2 lat od instalacji systemu operacyjnego. Nawet silna ochrona w postaci programów antywirusowych i anty-spyware nie zapobiegnie przedostaniu się złośliwego oprogramowania, które destabilizuje działanie systemu, co prowadzi najczęściej do popularnego „formata”.

Reinstalacja systemu operacyjnego nie jest procesem łatwym. Wybór nieodpowiedniej opcji może skutkować utraceniem danych z partycji, na której system nie jest zainstalowany.

Dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest zlecenie reinstalacji oprogramowania specjaliście.

Przed każdym formatowaniem dysku zgrywamy dane użytkownika na zewnętrzny nośnik, aby zlikwidować ryzyko utraty ważnych plików. Na nowo partycjonujemy dysk twardy i instalujemy nowy system. To Ty decydujesz o wersji wgrywanego oprogramowania. Sama instalacja nowego systemu to nie wszystko. Bez wgrania odpowiednich sterowników przypisanych do podzespołów Twojego komputera, funkcjonalność systemu będzie graniczyła zeru. Oddając komputer w nasze ręce masz pewność, że komputer wróci do poziomu sprawności, jaki reprezentował zaraz po jego zakupie.

Usuwanie wirusów

 

Zależy ci na bezpieczeństwie komputera i danych?

Niwelujemy zagrożenia spowodowane szkodliwym oprogramowaniem.

Dowiedz się więcej

Dlaczego ochrona komputera przed wirusami jest tak ważna?

Wirusy, trojany oraz inne złośliwe oprogramowania, które czyhają na internautów w sieci, są najczęstszą przyczyną spadków wydajności komputerów. Wirusy komputerowe są w stanie spowalniać i blokować pracę systemu operacyjnego, a w skrajnych przypadkach potrafią nawet modyfikować oraz usuwać pliki systemowe.

Jeśli zauważyłeś, że z Twoim komputerem dzieje się coś niepokojącego bądź masz wątpliwości co do poziomu zabezpieczeń, nie czekaj ani chwili skorzystaj z formularza kontaktowego. Częste zaniedbania wobec bezpieczeństwa plików systemowych mogą doprowadzić do sytuacji, w której jedynie proces formatowania dysku twardego, połączony z instalacją świeżej kopii systemu będzie w stanie przywrócić dawną stabilność.

Jeżeli czujesz, że z Twoim komputerem dzieje się coś niepokojącego bądź masz wątpliwości co do poziomu zabezpieczeń, nie czekaj ani chwili skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

 

Dobór sprzętu komputerowego

 

Potrzebujesz wyposażyć swoje biuro w sprzęt komputerowy?

Zaproponujemy i dostarczymy sprzęt, który zapewni komfortową pracę.

Dowiedz się więcej

Komputer do biura, a może dla gracza? Dzięki naszej dużej wiedzy zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Wybór komputera nie jest zadaniem prostym. Mnogość możliwych konfiguracji utrudnia podjęcie decyzji.

Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, to zupełnie inny sprzęt będzie Ci potrzebny, aniżeli tylko do przeglądania sieci. Doradcy Klienta w większości sklepów sieciowych wciskają niepotrzebne podzespoły by tylko nakręcić sprzedaż produktu.

Największym plusem naszej oferty jest fakt, że oszczędzając na mniej istotnych parametrach, możemy wybrać sprzęt o znacznie lepszych właściwościach pod względem preferowanego przeznaczenia. Przykładowo, jeśli zależy Ci na rewelacyjnej karcie graficznej, możesz zrezygnować z designerskiej, drogiej obudowy peceta. Zaoszczędzoną sumę możemy zatem przeznaczyć na lepsze komponenty przekładające się na jakość obrazu.

Oferujemy Ci profesjonalne doradztwo w ramach wyboru sprzętu komputerowego dla Ciebie. Biorąc pod uwagę Twoje wymagania oraz przyszłe przeznaczenie sprzętu, znajdziemy odpowiednie komponenty, które zapewnią wysoce zoptymalizowaną obsługę.

Opieka informatyczna

 

Potrzebujesz usług IT swojej działalności?

Zapewniamy opiekę informatyczną od A do Z.

Dowiedz się więcej

Doradzimy Ci rozsądne rozwiązania!

Zarówno w funkcjonowaniu korporacji, jak i małej firmy zdarzają się zakłócenia pracy związane z usterkami sprzętu komputerowego lub problemami dotyczącymi oprogramowania.

Przeszkolenie każdego pracownika z zakresu IT jest po prostu niemożliwe. Prędzej, czy później będziesz musiał skorzystać z usług serwisu informatycznego. Jednak szukanie specjalisty dopiero po wystąpieniu problemu wiąże się z większymi opóźnieniami w pracy oraz wyborem niekompetentnego serwisanta. Jako przedsiębiorca nie powinieneś zawracać sobie głowy takimi problemami, a skupić się jedynie na rozwijaniu biznesu. Dlatego też, nasza firma oferuje kompleksową obsługę informatyczną firm.

Stale czuwamy nad sprzętem, serwisując i konserwując w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. Drukarka nie reagująca na polecenia czy błędy systemu już nie będą przerażać Twoich pracowników. To od Ciebie zależą warunki naszej umowy.

Doradzimy Ci rozsądne rozwiązania spersonalizowane pod kątem Twojej branży oraz warunków funkcjonowania biznesu. Jeśli nie stać Cię na przerwy w pracy, to na pewno stać Cię na nasz serwis!

Outsourcing IT

 

Chcesz zwiększyć swoją skuteczność w internecie?

Zaufaj specjalistom w tej dziedzinie.

Dowiedz się więcej

Utrzymanie w firmie własnego zespołu informatycznego jest dużym kosztem.

Wydaje Ci się jednak, że to komfortowe rozwiązanie jest warte wydania każdej kwoty? A co jeśli przedstawimy Ci nasze możliwości i okaże się, że jesteśmy tańsi, a nasze usługi są w pełni profesjonalne?

Nie zajmujemy biura w Twojej firmie, po prostu przyjeżdżamy na wezwanie.

Oferowany przez nas outsourcing IT obejmuje wdrażanie nowych technologii, kontrolę nad oprogramowaniem, instalację i serwis urządzeń, szkolenia pracowników z zakresu obsługi poszczególnych narzędzi pracy. Posiadamy niezbędny sprzęt do sprawowania kontroli nad całym systemem informatycznym wykorzystywanym w Twojej firmie.
To duży atut, ponieważ jego zakup byłby kolejnym obciążaniem dla Twojego budżetu.

Jakie korzyści bezpośrednio przynosi outsourcing? ­ Możliwość reorganizacji przedsiębiorstwa przy jednoczesnej redukcji kosztów ­ przewidywalność kosztów obsługi IT,­ wzrost efektywności i wydajności pracy,­ możliwość skupienia się na kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa

Trwałe usuwanie danych

 

Posiadasz dane, których chcesz się pozbyć?

Trwale usuniemy niechciane dane i pliki.

Dowiedz się więcej

Gwarantuję satysfakcję, anonimowość i trwałość efektów!

Świadczymy usługi z zakresu między innymi pozbywania się niechcianych informacji. Wykorzystywany przez nas proces ‘low level format’ wymazuje dane z dysków twardych, pamięci flash (kart pamięci oraz usb pendrive i innych) bez możliwości ich późniejszego odzyskania.Niezależnie od typu nośnika low lvl format blokuje możliwość dostępu do wymazywanej zawartości, proces jest nieodwracalny, a na wszystko dajemy gwarancję satysfakcji, anonimowości i trwałości efektów!

Wyobraź sobie scenariusz w którym sprzedajesz swój stary, wysłużony komputer. Reinstalacja systemu przeprowadzona została pomyślnie, więc sprzęt wydaje się być w stanie nazwijmy to fabrycznym.
Czy aby na pewno tak jest?

Niestety nie, istnieją bowiem specjalistyczne oprogramowania będące w stanie odzyskać do blisko 80% danych, które z Twojej perspektywy powinny już zostać bezpowrotnie usunięte w procesie reinstalacji systemu operacyjnego. Do danych, które mogą stać się przedmiotem zabiegu odzyskiwania danych należą : zdjęcia, filmy, dokumenty pakietów biurowych oraz pliki systemowe i tymczasowe.

Jedynym skutecznym i efektywnym sposobem na uniemożliwienie nieautoryzowanego dostępu do zawartości Twojego dysku w okolicznościach wymiany sprzętu jest wielopoziomowy format, będący jedną z wielu usług świadczonych przez naszą kadrę pracowniczą.

Odzyskiwanie danych

 

Podczas awarii straciłeś ważne dane?

Niezależnie od tego, gdzie się znajdowały – postaramy się je odzyskać.

Dowiedz się więcej

Podczas awarii straciłeś ważne pliki, dane?

Niezależnie od tego, czy znajdowały się one na dysku HDD, SDD, karcie pamięci czy pendrivie jesteśmy w stanie je odzyskać.

1. Szybkość Działania
Jeśli zdecydujesz się na odzyskanie danych, przystąpimy niezwłocznie do pracy. Jeżeli jest możliwość to sporządzamy kopię nośnika, aby w razie problemów, móc odtworzyć jego stan.

2. Indywidualne Podejście
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby Klienta. W tym celu przeprowadzamy analizę uszkodzeń nośników. Pozwoli nam to określić dokładny koszt wykonania prac naprawczych.

3. Atrakcyjna Cena
Ceny zaczynają się już od 80 zł, dzięki czemu nasza oferta jest bezkonkurencyjna na lokalnym rynku.

4. Bezpieczeństwo Danych
Z Informatykiem Warszawa możesz liczyć na dyskręcję. Dla nas najważniejsze jest odzyskanie Twoich plików, a nie
ich zawartość.

Wdrożenia informatyczne

 

Chcesz przyspieszyć swoją pracę?

Pomożemy wdrożyć w twojej firmie najnowocześniejsze systemy.

Dowiedz się więcej

Możemy Ci zagwarantować już teraz, że zaoszczędzisz czas, pieniądze i niepotrzebne nerwy pojawiające się za każdym razem, gdy dotychczasowe rozwiązania napotykają błędy.

Jesteśmy zespołem specjalistów, który sprawi, że wdrożenie systemu informatycznego przejdzie sprawnie, szybko i obejdzie się bez problemów w przyszłości. W swojej pracy skupiamy się na precyzji i poprawności każdej ze zlecanych nam usług. Elastyczność, którą gwarantujemy, pozwala na wykonanie pracy w każdej chwili, kiedy tylko będzie to potrzebne.

Wdrożenie systemu informatycznego nie kończy się na jego instalacji i odpowiedniej konfiguracji sprzętu. Aby uzyskać najwyższą wydajność i efektywność podczas pracy, proces ten trzeba zaplanować od podstaw, biorąc pod uwagę możliwości, jak i wszelki trudności mogące pojawić się w przyszłości. Źle koordynowany plan działania może spowodować przestój w funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa. Każde wdrożenia poprzedzamy o analizę stawianych przez Ciebie wymagań. Jeśli będzie to potrzebne, doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania. Dokładnie zbadamy każdą możliwość, by dokonując wdrożenia informatycznego dopasować funkcjonowanie infrastruktury IT w 100% do stawianych nam celów. Konieczne jest przeprowadzenie audytu, który pozwoli nam poznać dotychczasowe błędy i występujące trudności.

Kiedy już dojdzie do zrealizowania wdrożenia, nie musisz obawiać się o przyszłość. Zapewniamy bowiem stałą opiekę nad instalowanym przez nas systemem IT.

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy:

– Indywidualne podejście do każdego klienta,
– Oszczędność czasu i pieniędzy,
– 100% zaangażowania w projekt.

Telefon: 
511 – 322 – 544
511 – 334 – 331

E-mail: kontakt@informatyk-warszawa.com

 

 

Kontakt z klientem

 

Analiza zlecenia

 

Realizacja zlecenia

 

Sukces!

 

Nawigacja

Skontaktuj się z nami!

511 322 544

511 334 331

kontakt@informatyk-warszawa.com

Skontaktuj się z nami!

511 322 544
511 334 331